31 stycznia 2017

Dostawca owoców i warzyw – Trójmiasto

Vitaminbox – Twój dostawca codziennej porcji świeżych warzyw i owoców! Od lat dbamy o zdrowie Twoje i Twoich pracowników, dostarczając  najlepsze i starannie wyselekcjonowane produkty. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, powierzając nam odpowiedzialne zadanie dbania o kondycję fizyczną i psychiczną Waszych pracowników. Dzięki naszym dostawom warzyw i owoców, firmy w Sopocie, Gdańsku oraz Gdyni otrzymują regularną porcję najzdrowszej, świeżej energii, pomagającej zespołowi efektywnie pracować przez cały dzień. To my zajmujemy się doborem pakietu idealnie trafiającego w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, każdego dnia wybierając owoce i warzywa najwyższej jakości – dojrzałe, świeże i pyszne.

Twój dostawca warzyw i owoców – Vitaminbox

Nasi Klienci codziennie mogą przekonać się o jakości  świadczonych przez nas usług. Nasi dostawcy odwiedzają Was każdego dnia, przynosząc ze sobą świeżą porcję witamin. Warzywa i owoce dostarczane przez nas są dobierane pod względem sezonowości – w czerwcu królują soczyste truskawki, a wczesną jesienią przywozimy Wam doskonałe, polskie śliwki. Stawiamy na to, co najlepsze i najzdrowsze, wybieramy wyłącznie owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców, do których metod uprawy mamy zaufanie, wypracowane przez lata współpracy. Takie samo wzajemne zaufanie potrafiliśmy wypracować z Wami – firmami z Gdańska, Gdyni i Sopotu, które są z Vitaminbox od długiego czasu.

Dołącz do Klientów Vitaminbox!

Prowadzisz firmę w Trójmieście? Chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów z Gdyni, Gdańska lub Sopotu? Napisz do nas i poproś o wycenę codziennej dostawy owoców i warzyw. Stworzymy pakiet idealnie dobrany do Twoich wymagań i będziemy codziennie dostarczać świeżą porcję witamin dla Twojego przedsiębiorstwa. Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zadbaj o właściwą kondycję swoich pracowników.