21 grudnia 2016

Dostawa owoców i warzyw do restauracji | Gdańsk, Sopot, Gdynia

W Vitaminbox dowozimy świeże warzywa i owoce do firm: biur, restauracji czy hoteli. Działamy na terenie Trójmiasta, czyli Gdyni, Gdańska i Sopotu. Każdego dnia rano kompletujemy świeżą dostawę owoców i warzyw, żeby każdy z naszych Klientów miał pewność, iż dostarczone przez nas produkty są najwyższej jakości. W skład naszych dostaw wchodzą przeróżne warzywa i owoce, zarówno te najpopularniejsze (cebula, ziemniaki, jabłka, pomarańcze), jak i rzadziej spotykane (kaki, botwina, awokado). Do restauracji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni dostarczamy również warzywa i owoce sezonowe, jak truskawki, czereśnie czy fasolka szparagowa.

Codzienna dostawa owoców i warzyw do restauracji w Trójmieście

Chcesz każdego dnia otrzymywać świeże owoce i warzywa do swojej restauracji? Możemy Ci to zapewnić! Codziennie, wczesnym rankiem układamy dostawę według zamówień złożonych przez naszych Klientów z Sopotu, Gdańska i Gdyni, a następnie, od 7 rano, zaczynamy rozwozić warzywa i owoce do firm w całym Trójmieście. Wszystko przebiega wyjątkowo sprawnie, dzięki czemu nasze usługi mogą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających restauratorów. Zamówienie na dostawę owoców i warzyw do restauracji w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie można składać nawet wieczorem dnia poprzedniego (do godziny 20). Już w ciągu kilkunastu godzin od zamówienia masz u siebie wyjątkową porcję witamin!

Vitaminbox – zamów owoce do swojej restauracji

Vitaminbox od ponad 20 lat działa na rynku w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Dobieramy i rozwozimy najwyższej jakości owoce oraz warzywa do licznych restauracji, biur i hoteli na terenie całego Trójmiasta. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia z nami indywidualnego cennika dostaw owoców i warzyw. Vitaminbox – świeżość, sprawny dowóz i zawsze najlepsze produkty.